O NAS

Prowadzimy profesjonalne szkolenia i kursy z zakresu nauki jazdy na terenie Starogardu Gdańskiego, powiatu Starogardzkiego i powiatu Kościerskiego. Atutem szkoły jest prowadzenie zajęć teoretycznych i praktycznych przez właściciela szkoły – Rafała Szczykutowicza – doświadczonego instruktora, który oprócz profesjonalnego przekazywania wiedzy pomaga kursantom jak radzić sobie ze stresem.

Hasło ,,uczymy skutecznie” w pełni odzwierciedla sukcesy naszej szkoły. Pełny profesjonalizm w naszej pracy w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta daje najwyższą skuteczność i 100 % satysfakcji ze świadczonych usług.

$

Z nami nauczysz się skutecznie jeździć

$

Dbamy o luźną atmosferę podczas jazd

$

Podchodzimy indywidualnie do każdego kursanta

Elastycznie dostosowujemy grafik zajęć

$

Oprócz przygotowania do egzaminu, uczymy jeździć 🙂

Prawo jazdy kat. BW ramach kursu prawa jazdy oferujemy: zajęcia z doświadczonymi profesjonalnymi instruktorami, szkolenie teoretyczne w systemie SPS (system profesjonalnego szkolenia), pełne materiały szkoleniowe, możliwość opłaty ratalnej–, kursy przyśpieszone oraz weekendowe, kursy doszkalające kursantów, jazdy dodatkowe, godziny zajęć praktycznych dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów.

JESTEŚMY SKUTECZNI, DLATEGO… Z NAMI SIĘ UDA!